Log In/Sign Up
Your email has been sent.
12235 IronBridge Rd
Chester, VA 23831
Land For Sale
·
2.65 AC

Property Facts
1 Lot Available
Lot
| Price | $1,646,976 CAD | Lot Size | 2.65 AC |
| Price Per AC | $621,500.39 CAD |
| Price | $1,646,976 CAD |
| Price Per AC | $621,500.39 CAD |
| Lot Size | 2.65 AC |
1 of 4
Videos
Matterport 3D Exterior
Matterport 3D Tour
Photos
Street View
Street
Map