Log In/Sign Up
Your email has been sent.
2825 Ackerman Rd
San Antonio, TX 78219
2825 Ackerman · Land For Sale
·
4.90 AC

Property Facts
1 Lot Available
Lot
| Price | $687,480 CAD | Lot Size | 4.90 AC |
| Price Per AC | $140,302.04 CAD |
| Price | $687,480 CAD |
| Price Per AC | $140,302.04 CAD |
| Lot Size | 4.90 AC |
1 of 7
Videos
Matterport 3D Exterior
Matterport 3D Tour
Photos
Street View
Street
Map